Samsung Galaxy S4 Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri

Mobil
Samsung Galaxy S4 Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri

Samsung üst seviye akıllı telefonu Samsung Galaxy S4 modelini düzenlediği etkinlikle 14 Mart tarihinde tanıttı. Samsung Galaxy S4 resmi olarak duyurulurken sunduğu donanımsal özelliklerle Galaxy serisi akıllı telefonların yeni amiral gemisi oldu.

Samsung Galaxy S3 yenilemesi olarak duyurulan Samsung Galaxy S4, özellikleri açısından değişiklikler ve iyileştirmeler sunarken, tasarım açısından da belli noktalarda Galaxy S3 modelinden ayrılıyor. Samsung Galaxy S4 daha çok sunduğu yeni yazılımlar ve bu yazılımlarla entegre çalışan birbirinden güzel aksesuarlar ile oldukça konuşulacak.

Android akıllı telefon Samsung Galaxy S4 ana ekranı için mükemmel duvar kağıtları ve yeni Galaxy S4 ile kullanabileceğiniz zil sesleri ile Samsung’un bu yeni akıllı telefonunu özelleştirebilir ve android ana ekranına renk katabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü 7 adet yeni duvar kağıdı ve 32 adet zil sesi içeren multimedya paketi SamMobile tarafından paylaşıma sunuldu. Samsung Galaxy S4’ün 4.99-inç Super AMOLED Full HD ekranında kullanabileceğiniz bu yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları yeni Galaxy S4’ün geniş ekranını renklendirirken, paket içerisinde yer alan zil seslerini kullanarak Samsung Galaxy S4’ün seslerini özelleştirebilirsiniz.

samsung-galaxy-s4

Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen yeni akıllı telefon Samsung Galaxy S4 için duvar kağıtlarını ve zil seslerini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Galaxy S4 Zil Sesleri (11.8MB)

Gallaxy S4 Duvar Kağıtları (13.8MB)

comments powered by Disqus