Samsung Galaxy S4 Özellikleri Hakkında Yeni Haberler Var

Mobil
Samsung Galaxy S4 Özellikleri Hakkında Yeni Haberler Var

2013 yılında Samsung tarafından üretilecek en güçlü ve gelişmiş akıllı telefon olan Galaxy S4 özellikleri hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı. Aslında özellikleri demek pek doğru olmaz ancak yeni bir Samsung cihazın benchmark sonuçları ortaya çıktı. Testlerdeki SHV-300S isimli cihaz daha önce başka benchmark sonuçlarında da görülmüş ve Galaxy S4 olduğu düşünülmüştü.

Haberde “Galaxy S4 özellikleri” tabirini kullanmamızın da önemli bir nedeni var, bu cihazda beklenildiği gibi Exynos 5 Octa işlemci yerine Quakcomm MSM8960 Snapdragon S4 Pro dört çekirdekli işlemci bulunuyor. Beklendiği üzere bu cihaz Galaxy S4 olacak ise bu yeni akıllı telefonun Kore versiyonunun özellikleri şöyle olacak;

1.9 GHz Qualcomm MSM8960 işlemci, Adreno 320GPU ve Android 4.2.1 Jelly Bean. Hemen belirtelim bu benchmark sonuçları sahte olabilir ya da testlerde kullanılan bambaşka bir akıllı telefon olabilir. Çünkü Samsung’un 8 çekirdekli işlemcisiyle ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra yeni amiral gemisi akıllı telefonunda kullanmaması ilginç olur.

Possible-Samsung-Galaxy-S-IV-Benchmark-Leaks

Beklenen Samsung Galaxy S4 Özellikleri

comments powered by Disqus