Samsung Galaxy SIII Hakkında İlk Bilgiler

Mobil
Samsung Galaxy SIII Hakkında İlk Bilgiler

Samsung’un Android işletim sistemi kullanan en popüler akıllı telefonu şüphesiz Galaxy S serisi içersindeki Samsung Galaxy SII diyebiliriz. Samsung Galaxy S akıllı telefon serisinin yeni modeli Samsung Galaxy S 3 olacak. Samsung Galaxy SIII hakkındaki ilk söylentilere göre bizi oldukça güçlü bir akıllı telefonun beklediğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy SIII Hakkında İlk Bilgiler

Samsung Galaxy S 3 özelliklerini ayrıntılı olarak henüz aktaramıyoruz. Çünkü Samsung Galaxy SIII özellikleri hakkında kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak ilk gelen bilgilere göre Samsung Galaxy SIII’ün özellikle işlemci olarak yeni 4 çekirdekli Samsung Exynos serisinde bir işlemci kullanacak gibi gözüküyor. İşlemci hızı ise 1.5GHZ ile 2.0GHZ arasında değişecekmiş.
Samsung Galaxy S serisinin genelde performans odaklı güçlü telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Performans testlerinde harikalar yaratan Samsung Galaxy serisinin yeni modeli olarak piyasaya çıkması beklenen Samsung Galaxy SIII için söylenen RAM ise 2GB RAM şeklindeymiş.

Samsung Galaxy SIII ekran boyutu 4.6-inç Super Amoled Plus HD şeklinde beklenirken, arka kamera için 12 megapiksel gibi bir söylenti mevcut.

Samsung Galaxy SIII diğer Galaxy S serisi Samsung akıllı telefonlar gibi Android işletim sistemi yüklü gelecek ve muhtemelen Android 4.0 kullanacaktır diye düşünüyoruz.

comments powered by Disqus