Samsung Galaxy XCover 2 Özellikleri ve Fiyatı

Mobil
Samsung Galaxy XCover 2 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung’un özellikle outdoor tutkunları için bir seçenek olarak sunduğu Samsung Galaxy XCover 2 akıllı telefon daha önce resmi olarak tanıtılmıştı. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonun en önemli özelliklerinden biri ise sağlamlığı. Samsung’un IP67 standartlarında su ve toza dayanıklı sertifikaya sahip akıllı telefonu Avrupa’da ülkelerinde listelenmeye başlandı.

Daha önce Şubat ayı sonu gibi satışına başlanacağını beklediğimiz Samsung Galaxy Xcover 2, sağlamlaştırılmış akıllı telefonlar arasında gerçekten değişik tasarım ve donanım özellikleri sunuyor. Samsung Galaxy Xcover 2 özelliklerine bakmamız gerekirse ilk etapta Samsung’un akıllı telefonu çift çekirdekli 1Ghz hızında çalışan bir işlemciye sahip.

1GB RAM ile desteklenen Xcover 2 yukarıda belirttiğimiz gibi Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile geliyor. 4-inç ekran büyüklüğüne sahip android akıllı telefon Samsung Galaxy Xcover 2, 5 megapiksel arka kamera ve 640 x 480 piksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip. microSD kart ile arttırılabilen 4GB dahili depolama alanına sahip Samsung’un bu dayanıklı akıllı telefonu 1700 mAh pil gücü ile son kullanıcıyla buluşuyor.

samsung-galaxy-xcover-2

Android akıllı telefon Samsung Galaxy Xcover 2 satış fiyatı ise €325 fiyat etiketiyle sunuluyor. Samsung Xcover 2 satış fiyatı TL olarak 760 TL gibi bir karşılığa sahip. Ancak ülkemizdeki satış fiyatı değişiklik gösterecektir.

comments powered by Disqus