Samsung Galaxy Xcover 2 Tanıtıldı

Mobil
Samsung Galaxy Xcover 2 Tanıtıldı

Geçtiğimiz hafta teknik özellikleri sızdırılan Samsung Galaxy XCover 2 bugün resmi olarak tanıtıldı. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonun en önemli özelliklerinden biri sağlamlığı. IP67 standartlarında su ve toz dayanımına sahip akıllı telefon özellikle outdoor tutkunları için harika bir seçenek.

Samsung XCover 2 Teknik Özellikleri

Xcover 2 teknik özellikleri aslında tam da beklendiği civarda geldi. 1GHZ çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, microSD kart ile arttırılabilen 4GB dahili depolama alanı kasasının içinde yatan özellikleri oluşturuyor.4 inç boyutundaki WVGA (800×480) çözünürlüğe sahip ekranı, 5MP arka kamerası ve VGA ön kamerası da dış görünüşünü tamamlıyor.

galaxy_xcover_2

Sağlamlaştırılmış akıllı telefonlar arasında XCover 2 gerçekten değişik tasarım ve donanım özellikleri sunuyor. Son derece güncel bir Android sürümü ile çalışıyor olmasının anında teknik özellikleri de gayet güncel. Bugünkü tanıtımda herhangi bir çıkış tarihi belirtilmese de dün sızdırılan Samsung yol haritası içinde bu telefonun Şubat ayının sonlarına doğru çıkacağı yazıyordu. Elimize geçen gelişmeleri sizinle paylaşacağız, takipte olun.

 

comments powered by Disqus