Samsung “Garip” Bir Akıllı Telefon Hazırlığında

Mobil
Samsung “Garip” Bir Akıllı Telefon Hazırlığında

Her yılın ilk çeyreği teknoloji alanında daima dedikodular, bilgi sızıntıları, yeni cihaz haberleriyle doludur. Zaten CES 2013 ve MWC 2013 de yılın bu ilk döneminde gerçekleştiriliyor. Peki Samsung Galaxy S4 tanıtımı dışında başka cihazları da tanıtmayı düşünüyor mu? SamMobile’ın haberine göre evet.

Daha önce Samsung’un yeni bir 5.8 inç boyutlu ekrana sahip model hakkında bilgiler sızdırılmıştı. Görünen o ki Kore’li teknoloji üreticisi bu konuda ciddi fakat cihazın ismi konusunda şaka yaptığını düşünüyorum. Zira Sony Galaxy Fonblet adı pek aşina olduğumuz türden bir isim değil.

Bu yeni ürünün yalnızca Kore’de satışa sunulan Samsung Galaxy Player 5.8 PMP modelinin Avrupa versiyonu olacak gibi gözüküyor. Eğer buradan yola çıkarak bir tahmin yapacak olursak Galaxy Player 5.8 qHD ekran çözünürlüğüne sahip ve 3MP arka ekrana sahip. Yani Galaxy Fonblet uçlarda teknik özellikler sunmuyor. Galaxy Note 2 ile yarışacak bir cihaz olmayacak Fonblet, çift sim kart desteğiyle ve beyaz renk ile piyasaya sunulacak.

galaxy_player
comments powered by Disqus