Scan Master ile Akıllı Telefonunuzu Tarayıcıya Dönüştürün

Mobil
Scan Master ile Akıllı Telefonunuzu Tarayıcıya Dönüştürün

Tabletler ve akıllı telefonlar her geçen gün profesyonel iş hayatındaki yererini sağlamlaştırıyorlar. Özellikle son zamanlarda laptopların yerini alan tablet bilgisayarlar sizinle birlikte toplantılara giriyor, iş görüşmelerine gidiyor. Böyle bir durum cebinizdeki Android veya iOS akıllı telefonunuzla işlerinizi halletmek çok güzel olmaz mıydı? Her geçen gün yeni bir mobil uygulama ile yazılım geliştiriciler ihtiyaçlarımızı karşılamaya çalışıyor. Bu tip ofis işlerinizi halledeceğiniz uygulamalar arasında en iyilerinden biri Scan Master.

scanmaster

Scan Master size akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile çektiğiniz bir fotoğraftan metni ayıklayıp bir pdf dosyası olarak kaydetmenizi sağlayan muhteşem bir mobil uygulama. Android 2.2 ve üzerindeki tüm cihazlara yüklenebilen bu mobil uygulama sayesinde işlerinizi oldukça hızlandırabileceksiniz.

scanmaster2

Çalışma prensibi oldukça basit olan Scan Master çektiğiniz bir fotoğraftan sizin seçeceğiniz bir alandaki yazıyı alıyor, kontrast ve parlaklık gibi birkaç ayar yaptıktan sonra bu fotoğraf üzerindeki metni ayıklayarak PDF halinde kaydediyor. İsterseniz bu dosyayı direkt olarak Dropbox hesabınıza gönderebiliyorsunuz. Scan Master son derece iyi çalışan, kullanımı kolay ve işe yarar bir yazılım. Üstelik de ücretsiz olması onu çok üst seviyelere çekiyor. Bence indirip denemenizde fayda olan bir mobil uygulama.

comments powered by Disqus