SEO Teknikleri : Türkiye’nin En Güncel SEO Platformu

Teknoloji

2009’a başlarken Google Seo yazısını aktarırken, Google’ın resmi olarak Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi sunmasını, daha iyi Google sırası ve indekslemesi sağlamak isteyen site yöneticileri için olabilecek en iyi başlangıç kaynağı olarak değerlendirmiştik. Buna ek olarak SEO için alt kırılımları düşündüğümüzde aslında yapılması gereken çok iş olduğunu biliyoruz. Bu ana kaynağın yanı sıra elbette SEO hakkında gene Google üzerinden arama yaptığınızda fazlasıyla bilgiye ulaşacaksınızdır. Peki SEO ile ilgili tüm bilgilerin tek bir yerde toplandığı kaynağa ne dersiniz. Bu durumda Google SEO Rehberi’nin yanında mutlaka SEO Teknikleri’ni ziyaret etmenizi öneririm.

Bugün Google Reader üzerinde Yakuter’in Seo Teknikleri için tanıtım ve bir nevi resmi duyuru yazısını “Ve Nihayet Seo Teknikleri” okuduğumda oldukça keyif aldım. İnternet’in gelişme süreci içerisinde Türkçe olarak bilgilenmeyi hepimiz fazlasıyla hakediyoruz. SEO Teknileri bu konuda içeriğini gayet düzenli bir şekilde oluşturuyor ve bizlere SEO hakkında ihtiyacımız olan bilgileri güzelce toparlıyor. Aktif bir de forumu olan Seo Teknikleri’nin altyapısını WordPress oluştururken, tasarım ve kodlamayı gene Yakuter’in yaptığını görüyoruz. İlk izlenim olarak sıcak ve samimi bir yapıya sahip Seo Teknikleri’ni mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Eğer destek olmak isterseniz Seo Teknikleri Hakkında sayfasına göz atabilirsiniz. Link olarak desteğin yanısıra oluşturulmuş 468×60, 125×125 ve 32×32 logoları kullanabilirsiniz. Mürekkep.org olarak ilk etapta Blogküme için uyguladığımız desteği Seo Teknikleri için de uygulayarak sağ tarafta 125×125 logosunu yayınlayacağız.

Sözü daha fazla uzatmadan emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarak sizi Seo Teknikleri’ne alalım.

comments powered by Disqus