Sevdiklerinize Mutlu Yıllar Demenin Eğlenceli Yolu : Online Yılbaşı Hediyesi

Sosyal Teknoloji

Yılbaşında sevdiklerinize hediye göndermek için online tebrik kartlarını araştırabilirsiniz. Yılbaşı kartlarını eski usül posta yoluyla göndermek hem geleneksel hem de daha samimi olacaktır. O yüzden siz gene de bu yılbaşı gerçek bir tebrik kartı gönderin! Tabi buna karşın günümüz teknolojisinde Yılbaşı yaklaşırken artan online yılbaşı kartı gönderme trafiği içerisinde birçok alternatif ile karşılaşabiliyoruz.

Yılbaşı için animasyonlar, yılbaşı süsleri, kar yağışı efekti ve yılbaşı havai fişek gösterisi gibi yılbaşı temalarının hepsinde kullanılan bu vazgeçilmez detayların hepsini birden kullanabileceğiniz online yılbaşı hediyesi için Arçelik güzel bir site hazırlamış. arcelik2011.com üzerinden ulaşılabilen sitede yılbaşına özel 5 farklı mekan seçebiliyorsunuz. Yılbaşı kutup ayıları, yılbaşı şatosu, yılbaşı stadyumu, rengeyikleri ve arçelik robotunun kız kulesine bakışı.

Ardından sevdiklerinize iletebileceğiniz mesaj ekranı çıkıyor ve yılbaşı mesajınızı buradan iletebiliyorsunuz. Ejderha, palyaço gibi karakterlerin kullanılabildiği mesaj kısmında yazılan her satır havai fişek patlaması ile ekrana yansıtılıyor. Sonrasında bu yılbaşı mesajını kime gönderecekseniz bilgilerini giriyorsunuz ve hava fişekli mesajınızı ateşliyorsunuz. Artık yılbaşı mesajınız hazır.

Yılbaşı mesajı iletildikten sonra Arçelik, “Yılbaşı için küçük hediye fikirleri” adı altında güzel bir yönlendirme yaparak aslında sevdiklerinize yılbaşı için küçük hediyeler alabileceğinizi hatırlatıyor. Gerisi size kalmış.

Eğlenceli bir Yılbaşı geçirmeniz dileklerimizle. Mutlu Yıllar!

comments powered by Disqus