Sevgililer Günü için Aşk Tesadüfleri Sever

Kültür Yaşam

14 Şubat sevgililer günü için bu haftasonu oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Zira sevgililer günü olan 14 Şubat’ın bu sene Pazartesi gününe denk gelmesinden dolayı, öncesindeki haftasonu hem alışveriş hem de etkinlik anlamında sevgililer günü havasında yaşanacaktır diye düşünebiliriz. Eğer siz de sevgililer gününü 14 Şubat öncesi kutlamayı düşünüyorsanız “Aşk Tesadüfleri Sever” filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

Bir Böcek yapım prodüksiyonu olan ve Ömer Faruk Sorak tarafından beyaz perdeye taşınan Aşk Tesadüfleri Sever, 04 Şubat 2011 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. Şubat tatili boyunca gösterimde olan Aşk Tesadüfleri Sever, 14 Şubat sevgililer günü için sevgilinizle beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz bir Aşk filmidir.

Filmin konusu ve detayları hakkında yepyeni bir kültür yaşam blogu olan Mer’in Alaska Frigo sitesinde güzel bir yazı yazılmış. Eğer gitmeden önce “Aşk Tesadüfleri Sever” oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, AlaskaFrigo.org üzerindeki “Aşk Tesadüfleri Sever” yazısını okumanızı tavsiye ederiz.

comments powered by Disqus