Sevgililer Günü İçin Resimler, Duvar Kağıtları (Wallpaper)

Masaüstü Sosyal

Sevgililer Günü’ne bir gün kaldı. Sevgililer Günü için Video Kartları{.broken_link} oluşturmuş olabilirsiniz. Belki yeterli gelmemiştir. Teknolojiyi kullanan ve bu güne dair birşeyler yapmak isteyenleri düşünerek, sevgililer gününe ilişkin güzel resimleri, duvar kağıtlarını (wallpaper) aktarmak istiyoruz.

Öncelikle büyük fotoğraf topluluklarına bakalım. Flickr üzerinde “valentine wallpaper” diye arama yaptırdığınızda çok şık resimlere ulaşabileceğinizi belirtmek gerek. Eğer hedefiniz Flickr üzerindeki resimlere ulaşmak olacaksa geçen ay bahsini ettiğimiz en iyi flickr arama aracı compfight{.broken_link}‘a bakabilirsiniz. Flickr üzerine yoğunlaşırsak daha önce önerdiğimiz bir site olan Wallpapr’ın bahsini burada mutlaka yapmamız gerekiyor. Wallpapr FlickrAPI kullanarak Flickr üzerindeki wallpaper gruplarında paylaştırılan resimleri size getiriyor. Burada “valentine day{.broken_link}” araması yapmak akıllıca olacaktır.

Resim arama üzerinden gidersek bu konuda Google görseller bir diğer tercihimiz olabilir. Google görselleri boyutuna göre arayabileceğimizi{.broken_link} artık biliyoruz. Burada şöyle iki arama şekli gerçekleştirebiliriz. Hem Türkçe hem İngilizce olarak, “1024×768 Sevgililer Günü” ve “1024×768 Valentine Day” Bu iki arama ile ki özellikle valentine day aramasıyla oldukça fazla sayıda görsel ile karşılaşıyorsunuz.
Sevgililer günü için duvar kağıdı kaynaklarına bakacak olursak;

  • Masaüstünüz için çok farklı şekilde oluşturulmuş 40 güzel sevgililer günü duvar kağıdı
  • Farklı boyutlarda sunulan The HolidaySpot sevgililer günü duvar kağıtları
  • Flickr üzerinden seçilmiş 10 tane Sevgililer günü duvar kağıdı
  • Gene farklı boyutlarda sunulan çok çeşitli American Greetings sevgililer günü duvar kağıtları

Mutlaka internet üzerinde sayısız şekilde masaüstü için duvar kağıdı bulmak mümkündür. Eğer sizin bildiğiniz yerler varsa Sevgililer günü öncesi buraya eklemekten çekinmeyin. Böylelikle listeyi zenginleştirebiliriz.

comments powered by Disqus