Sevgililer Günü İçin Video Kartları

Sosyal

Sevgililer günü (Valentine Day) 14 Şubat tarihinde geleneksel olarak yaşanacak. Öncelikle bu yazıda, Sevgililer günü nedir? Ne zaman ortaya çıkmıştır? Sevgiliye ne tür hediyeler alınır? gibi tavsiyelerde bulunmayacağımızı belirtmek isterim. Arzu ederseniz Google’da “Sevgililer Günü” diye arama yaptığınızda fazlasıyla sonuç bulacaksınızdır. Biz elbette işin gene teknoloji kısmına bakacağız.

Sevgililer günü tebrik kartı için videolar hazırlayabileceğiniz çok güzel bir siteden bahsedeceğiz. Animoto sevgililer gününde aşkınızı ifade edebilmeniz için çok kısa sürede videolar oluşturabilmenizi (yaklaşık 30 saniye) sağlıyor. Bunun için öncelikle Animoto‘yu ziyaret ediyorsunuz. Ücretsiz bir hesap alıp giriş yapıyorsunuz.

Sevgilinizle beraber çekilmiş ya da nasıl birşey yaratmak istiyorsanız onunla ilgili fotoğrafları yüklüyorsunuz. 10-15 fotoğraf yeterli olacaktır. Arka plan müziğini Animoto kataloğundan belirleyebilir ya da sevdiğiniz bir müziği mp3 formatında yükleyebilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Bir müddet sonra 30 saniyelik videonuz hazır bir hale geliyor. Arzu ederseniz sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Ya da günlüğünüze ekleyebilirsiniz.

Animoto – Animoto Sevgililer Günü Sayfası

comments powered by Disqus