Site Önerisi : Files Upload

Sosyal

Sitemizin adı Files Upload. Burada maksimum 1GB boyutundaki dosyalarınızı sınırsız sayıda upload edebiliyorsunuz. Evet yanlış duymadınız sınırsız sayıda, yani 1GB ile sınırlandırılmış dosya boyutlarını istediğiniz kadar sitelerine gönderebiliyorsunuz. Hatta bunu yaparken elinizin altında sıkça kullandığınız bir ftp programını kullanabilirsiniz. İndirmekte olduğunuz dosyayı yeniden başlatabiliyorsunuz ve kaldığınız yerden devam ediyor.

Files Upload Bu sitenin kanımca kusur olarak sayılmayacak tek bir şartı var. O da gönderilmiş dosyanın son indirilme tarihine göre 6 ay içerisinde hit almaması yani herhangi bir aktivite görmemesi durumunda Files Upload tarafından siliniyor olması.

Sağlamış olduğu hizmete göre önemli bir kısıtlama olduğunu düşünmüyorum. Bunların yanısıra ücretsiz olarak siteye üye olabilir. Buna karşılık bir alt alan edinebilirsiniz. Böylelikle “adınız.files-upload.com” şeklinde bir uzantıya sahip oluyorsunuz. Arzu ederseniz web arayüzünden , ya da istediğiniz bir ftp programıyla erişim sağlayabiliyorsunuz.

Link: https://files-upload.com/

comments powered by Disqus