Sony Ericsson Xperia için Android 4.0 Rom

Mobil
Sony Ericsson Xperia için Android 4.0 Rom

Sony Ericsson’un akıllı telefon olarak sunduğu Xperia serisi akıllı telefonlar hem farklı boyutlarda olması hem de kullandığı Android işletim sistemi ile esnek bir görünüm sunmaktadırlar. Xperia serisi akıllı telefonlar için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi Sony Ericsson tarafından sunulacakmış.

2012 ile beraber Ocak ayının ilk haftası gibi düşünülen Xperia serisi telefonlar için Android 4.0 Rom güncellemesi, Android 4.0 ICS ile gelen tüm yenilikleri barındırırken Xperia serisi akıllı telefonlar ile gelen bazı özellikleri içermeyen bir ROM olacakmış. Bu servislerin içerisinde Wifi özelliği, FM radyo ve Google servisleri gibi uygulamalar mevcut.

Xperia ARC S, Neo V ve Ray modelleri için hazırlanan ROM için eğer telefonunuz uyumluysa Sony Ericsson’un sayfasından bu oluşturulan Android 4.0 Rom’u indirip yükleyebilirsiniz. Ancak tüm özellikler olmadığından sizi pek tatmin etmeyeceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Aşağıdaki Sony Ericsson geliştirme dünyası tarafından Youtube üzerindeki videoda Xperia serisi için hazırlanan Ice Cream Sandwich alpha ROM’un resmi bir demosunu izleyebilirsiniz.

comments powered by Disqus