Sony NEX-7 Üst Seviye APS-C Aynasız Fotoğraf Makinesi Nisan Ayında Yenilenebilir : Sony NEX-7N

Fotoğraf
Sony NEX-7 Üst Seviye APS-C Aynasız Fotoğraf Makinesi Nisan Ayında Yenilenebilir : Sony NEX-7N

Sony üst seviye APS-C aynasız fotoğraf makinesi olan NEX serisi için yenileme sürecine girdi. Sony NEX serisi fotoğraf makinelerinden Sony NEX-7 aynasız fotoğraf makinesi için Nisan 2013 gibi yeni modelin gelmesi bekleniyor. Yeni NEX serisi modelin Sony NEX-7n olarak telaffuz edildiği üst seviye APS-C aynasız fotoğraf makinesinin yeni geliştirilmiş 24 megapiksel sensör ile duyurulmasının beklendiği belirtilmiş.

Sony’nin 2013 itibariyle özellikle NEX serisindeki fotoğraf makinesi modellerindeki yenileme süreci Sony NEX-3N aynasız fotoğraf makinesi ile başlamıştı. NEX serisinin devamı niteliğinde Sony NEX-7 modelinin de yenisi Nisan ayında Sony NEX-7N olarak duyurulacakmış.

24 megapiksel çözünürlüklü APS-C sensor ile gelmesi beklenen Sony NEX-7n aynasız fotoğraf makinesi, daha iyi (1/3 oranında) görüntü kalitesi sunarken, mevcut modeldeki ısınma sorunlarını gidermiş şekilde gelecek. İyileştirilmiş bir elektronik vizöre sahip olacak Sony NEX-7n kameranın gövdesinin ise mevcut Sony NEX-7 ile benzer bir şekilde olacağı belirtiliyor.

sony-nex-7-successor

via DCN

comments powered by Disqus