Sony RX-1 ve Xperia Z ve HD Camcorder Nasıl Monte Ediliyor?

Fotoğraf Mobil
Sony RX-1 ve Xperia Z ve HD Camcorder Nasıl Monte Ediliyor?

Bir tam kare gövde olarak günümüz dijital SLR fotoğraf makinelerinden daha küçük ve hafif bir şekilde cebimize girebilen boyuttaki Sony Cyber-shot DSC-RX1 kompakt fotoğraf makinesi{.broken_link}, kit lens olarak 35mm f2 prime lens ile beraber geliyor. Sony, tam kare algılayıcıyı yani 35mm Full Frame 24.3 megapiksel çözünürlüğündeki Exmor CMOS sensörü kompakt bir gövdeye sığdırarak Sony Cyber-shot DSC-RX1 modelini duyurduğunda bir bakıma kendi segmentini yaratmış oldu.

Sony RX-1 kompakt kamera ileride karşılaşma olasılığımız olabilecek tam kare gövdelerin kompakt versiyonları için de tam anlamıyla bir referans niteliği taşımaktadır. CES 2013{.broken_link} fuarında Sony’nin belki de bütün sene konuşulacak yeni amiral gemisi akıllı telefonu Sony Xperia Z ile tanışmış olduk. Gövde çevresinde fiber poliamid materyal ve yüzey kısımlarında güçlendirilmiş cam kullanılan Sony Xperia Z, Android 4.1 işletim sistemi Jelly Bean ile geliyor.

Sony bir video yayınlayarak Sony RX-1, Sony Xperia Z ve HD Camcorder’ın nasıl monte edildiğini bir geri sayımla gösteriyor. Sony’nin basın duyurusu ile paylaştığı bu video içerisinde bölünmüş ekranda Sony’nin CES 2013 içerisinde tanıttığı mükemmel akıllı telefonu Sony Xperia Z ve Sony HD Camcorder’ın toplamda 5 dakika içerisinde nasıl monte edildiği gayet efektif bir şekilde anlatılıyor. Sony’nin bu güzel ve pahalı cihazlarını edindiyseniz bu şekilde monte etme gereği duymamanız dileğiyle ilgili videoyu aşağıda sunuyoruz.

Sony RX-1, Xperia Z ve HD Camcorder Nasıl Monte Edilir?

comments powered by Disqus