Sony SLT-A58 Alpha 58 Beklenen Özellikleri ve Fiyatı

Fotoğraf
Sony SLT-A58 Alpha 58 Beklenen Özellikleri ve Fiyatı

Sony’nin duyurmasını beklediğimiz yeni dijital fotoğraf makineleri ve lensler hakkında geçtiğimiz hafta bazı bilgiler aktarmıştık. Sony SLT-A58, Sony NEX-3N ve 3 yeni Sony lensin{.broken_link} yakında duyurusunun olabileceğini aktardığımız bu haberde, dünyanın en önemli fotoğraf makinesi ve lens üreticisi olan Sony’nin 20 megapiksel çözünürlük ile gelmesi beklenen Sony SLT-A58 Alpha 58 fotoğraf makinesi hakkında çok detaylı olmasa da bazı özellikleri ve yaklaşık fiyatını belirtmiştik.

Sony SLT-A58 Alpha 58 fotoğraf makinesi hakkında beklenen duyurusuna bir hafta kala yeni özellikler gelmeye başladı. SonyAlphaRumors tarafından yapılan haberde yeni Sony A58 fotoğraf makinesi özellikleri biraz daha şekilleniyor.

sony-slt-a58

Sony SLT-A58 Alpha 58 Özellikleri

  • 20 megapiksel sensör
  • 8fps çekim hızı
  • Mevcut Sony SLT-A57 ile aynı gövde yapısı
  • Tamamen yenilenmiş bir odaklama sistemi ile gelmesi beklenen Sony A58 fotoğraf makinesinin üzerinde Wi-Fi olmayacağı belirtiliyor.
  • Diğer taraftan Canon fotoğraf makinelerinde görmeye alıştığımız bilgisayardan kameranın kontrolü gibi bir özelliğin yeni Sony SLT-A58 modelinde olmasının beklendiği belirtiliyor.

Sony SLT-A58 Alpha 58 Fiyatı

Sony A58 fiyatı hakkında önceki yazımızda $600 – $700 satış fiyatı etiketi beklentisi olduğunu aktarmıştık. Fiyat konusunda ise daha belirgin bir dedikodu söz konusu, Sony A58 satış fiyatı $599 bekleniyor.

Resmi duyurusunun 20 Şubat 2013 tarihinde olması beklenen Sony SLT-A58 fotoğraf makinesinin yanısıra birkaç gün sonra 24 Şubat tarihinde yeni Zeiss 50mm f/1.4 SSM lensin de duyurusu bekleniyor.

comments powered by Disqus