Sony Walkman Z Müzik Çalar

Teknoloji
Sony Walkman Z Müzik Çalar

Sony Walkman Z müzik çalar aslında Sony’nin IFA’da sergilediği Walkman Mobile Entertainment Player’ın daha uygun şekilde kısalttığı yeni kişiye özel müzik çaları. Yani bizim eski bildiğimiz walkmanin yeni teknolojiye bürünmüş hali de diyebiliriz.

Sony Portable Music Player Walkman Z WVGA ekrana sahip ve ekran boyutu 4.3 inç olarak belirlenmiş. Android Gingerbread işletim sistemi kullanan Sony Walkman Z, 1Ghz hızında çalışan bir işlemciye sahip. Kablosuz erişim (wi-fi) desteği bulunan sony walkmanin 20 saat boyunca müzik dinleyebilme özelliği var. Bu özellik eğer video dinlemek isterseniz 5 saate düşüyor.

Sony Walkman Z duyurusu henüz çok yeni yapıldı. Cihazın üzerinde HDMI çıkışı olacakmış. 2012 başında 16 ve 32GB depolama hafızası ile farklı renk seçenekleriyle sunulacak Sony Walkman Z’nin fiyatı hakkında ise konuşmak için henüz erken olsa bile Android Market hatta bir web tarayıcı içerek bu yeni android tecrübesi, Japonya’da 16GB için 364 usd, 32Gb için 429usd ve 64GB için 559usd  gibi fiyatlarla kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle Aralık 2011 gibi duyurulacakmış.

comments powered by Disqus