Sony Xperia Z Satış Fiyatı Belli Oldu

Mobil
Sony Xperia Z Satış Fiyatı Belli Oldu

Sony bu sene bir telefon içerisinde bulunması gereken donanım ve tasarım gereksinimlerini gayet güzel bir şekilde birleştirerek oldukça iddialı akıllı telefonunu, Sony Xperia Z modelini duyurdu. İlk defa CES 2013 fuarında tanıtılan Sony’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Sony Xperia Z için tam olarak çıkış tarihi belli olmasa bile fiyatıyla ilgili olarak internet dünyasının önemli alışveriş sitesi Amazon üzerinde ön sipariş alınmaya başlandı.

Amazon Almanya üzerinde ön siparişte olan Sony Xperia Z satış fiyatı 649 euro olarak listelenmiş. Bu da Sony Xperia Z satış fiyatının 867 usd gibi bir fiyata yani 1500 – 1600 TL gibi Türk Lirası aralığına denk geldiğini gösteriyor.

Sony Xperia Z özellikleri ve yine beraber duyurulduğu Sony Xperia Z ile Xperia ZL arasındaki farklarla ilgili yazılarımızdan bakabilirsiniz. Sony Xperia Z’nin Mart ayı gibi Türkiye’de satışına başlanacağını bekliyoruz. Ancak yukarıda belirttiğimiz Amazon Almanya ön sipariş fiyatının ülkemize giriş yaptıktan sonra nasıl şekilleneceğini hep beraber göreceğiz.

sony-xperia-z
comments powered by Disqus