Sony Xperia ZL Satış Fiyatı Belli Oldu

Mobil
Sony Xperia ZL Satış Fiyatı Belli Oldu

Sony bu sene akıllı telefon dizilişini bir üst seviyeye çıkarara CES 2013 etkinliğinde yeni telefon modellerini duyurdu. Bir telefon içerisinde bulunması gereken donanım ve tasarım gereksinimlerini gayet güzel bir şekilde birleştirerek oldukça iddialı akıllı telefon olan Sony Xperia Z yanısıra Sony Xperia ZL modeli de beraberinde lansmanı yapılan diğer bir Xperia modeli oldu.

Sony Xperia Z’ye göre tasarım başta olmak üzere diğer birçok alanda farklılık gösteren Sony Xperia ZL’nin satış fiyatı belli oldu. Almanya’da ön sipariş alınmaya başlanan Sony Xperia ZL satış fiyatı 599.99 euro olarak listelenmiş. Bu da Sony Xperia ZL satış fiyatının 799 usd yani 1400 TL gibi bir Türk Lirası değere denk geldiğini gösteriyor.

sony-xperia-zl

Sony Xperia ZL özellikleri ve yine beraber duyurulduğu Sony Xperia Z ile Xperia ZL arasındaki farklarla ilgili detaylara yazılarımızdan bakabilirsiniz. Sony Xperia ZL’nin Mart ayı gibi Türkiye’de satışına başlanacağını bekliyoruz. Ancak yukarıda belirttiğimiz Almanya ön sipariş fiyatının ülkemize giriş yaptıktan sonra nasıl şekilleneceğini hep beraber göreceğiz.

comments powered by Disqus