Super AMOLED Ekranlı Android : Samsung Galaxy M Style

Mobil
Super AMOLED Ekranlı Android : Samsung Galaxy M Style

Samsung 2012 yılı için Android işletim sistemli akıllı telefon duyurularına bir yenisini daha Samsung Galaxy M Style ile devam ettirdi. Samsung’un Galaxy Ace Plus ile geçmiş android telefonlarını yenilemesinin yanısıra özellikle giriş seviyesi ve akıllı telefon tercihi olarak Android işletim sistemi kullanmak isteyenlere uygun olabilecek Super AMOLED ekranlı modeli Samsung Galaxy M Style duyuruldu.

Samsung Galaxy M Style için özellikle genelde üst seviye Android telefonlarda gördüğümüz Super Amoled ekran teknolojisini daha alt seviyeye monte ettiğini söyleyebiliriz. Android 2.3 Gingerbread ile gelecek olan Samsung Galaxy M Style aynı Galaxy Ace Plus gibi 1Ghz tek çekirdekli işlemci ile çalışacak.

4.0-inç ekran üzerinde 3MP kameraya sahip olacak Samsung Galaxy M Style, 4GB dahili hafızaya, Bluetooth 3.0, 1650 mAH pil yanısıra 10mm inceliğe ve şık bir tasarıma sahip.

Güney Kore’de platin gümüş, mavi, siyah gibi üç farklı renkle son kullanıcıyla buluşan Samsung Galaxy M Style satış fiyatı ise yaklaşık $500 civarında gözüküyor.

Bu arada Samsung’un 2012 itibariyle yeni isimlendirme politikasına göre “M” style olarak geçen M harfi fiyatı uygun üst seviye akıllı telefonları ifade ediyor olacak.

comments powered by Disqus