Tablet PC Almak için 5 Neden

Mobil
Tablet PC Almak için 5 Neden

Teknolojinin farklı versiyonlarını gördüğümüz bir çağdayız ve her ürün kendi ürün kategorisine göre gerekli veya gereksiz diye ayrılabiliyor. Bir Amazon Kindle, Barnes & Noble’ın Nook serisi e-book okumak için birebir ürünlerken, android tabletler, apple ipad serisi, samsung galaxy tab gibi 7 inch ile 10 inch aralığında sunulan tablet pcler ise günlük yaşamımızda teknolojiyi ve interneti yanımızda taşımamıza yardımcı oluyorlar.

Tablet PC almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremiyorum. Tablet PC tavsiyesi olarak hangi ürünü almalıyım. Tablet PC satın alırken nelere dikkat etmeliyim gibi detaylı sorular karşısında henüz gelişmekte olan ve hali hazırda piyasayı domine etmiş Apple iPad ve iPad2 ürünlerinden farklı nelere dikkat edilebilir. Apple iPad 2 Özellikleri{.broken_link} yazısında ipad 2 ile gelen yeniliklere göz atmıştık.

Android tablet pclerin çoğu şu anda android işletim sistemi yüklü akıllı telefonlarda kullanılan android versiyonlarıyla yüklü geliyorlar. Bunlardan birini Lightinthebox sitesinden 7 inchlik Android Tablet{.broken_link} siparişinde tanıtmıştım. Google bu konuda bir ayrıma gidip tablet pcler için Android 3.0 Honeycomb’ı duyurdu. Tabi bu süreçte Apple, özellikle tablet pc piyasasında hem sunduğu ürünün kalitesi hem de stabilitesi açısından %90 gibi bir pazar payına sahip oldu.

Tablet PC Almak için 5 Neden

Özetle tablet pcler hızlı bir şekilde hayatımıza giriyor. Bu kadar teknoloji bize zararlı zihniyetine karşılık, küçük, hafif ve verimli ürünler hayatımızı daha da kolaylaştırır felsefesinin tartışması süre dursun; TabletPCTurk sitesinden Burak, tablet pcnin yeni nesil teknolojilerde nasıl ön plana çıktığını belirtmek üzere tablet pc almak için 5 nedeni sıralamış. Tablet Bilgisayar Satın Almak İçin En İyi 5 Neden yazısında detaylarını bulabilirsiniz. Ayrıca tablet bilgisayarlar konusunda bir alım rehberi haline gelen ve çeşitli tavsiyelerden oluşan Tablet PC Nedir? Tablet PC alırken nelere dikkat etmek gerekir{.broken_link} yazısına mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Peki siz bir tablet pcye ihtiyaç duyuyor musunuz? iPad 2, Android tablet veya Samsung Galaxy Tab gibi üretici firmaların hangi ürünlerini daha çok beğeniyorsunuz. Yorumlarınızda belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

comments powered by Disqus