Tablet PC Karşılaştırması (Comparison)

Mobil

Tablet PC seçimi iyice zorlaşmaya başladı. Tablet pc özelliklerine göre kolayca tablet pc almak artık eskisi gibi kolay değil. Daha fazla tablet pc modeli arasından fiyat ve performans kriterlerinize uygun seçimi yaparak işinize ya da kullanım alışkanlığınıza en uygun tablet pc almak istiyorsunuz.

Tablet pc fiyatları konusunda belirli aralıklarla tablet pc piyasasındaki değişimleri bizlere aktaran tabletpcTurk kolaylıkla karşılaştırabileceğiniz bir tablo hazırlamış. Tablet PC karşılaştırma tablosunda hızlı bir şekilde tablet pc özelliklerine ulaşabiliyorsunuz.

Birçok yeni Tablet PC markasının çıktığı günümüzde yeni tablet pc markalarının da zamanla eklendiği iyi bir tablo, referans kaynağı haline geleceğini düşündüğümüz tablet pc karşılaştırma tablosuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. TabletPCTurk sitesinde üst menü üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz “Tablet PC Karşılaştırma” linki sizi direkt olarak ilgili sayfaya götürecektir.

Tablet pc karşılaştırma tablosu (comparison chart) içerisinde bulacağınız özellik başlıkları işlemci ve ram bilgisi, işletim sistemi, ekran teknolojisi, ekran çözünürlüğü, çoklu dokunma, ön kamera, arka kamera, video kayıt, gps, dahili bellek, artırılabilir bellek, boyutları, ağırlık, kullandığı uygulamalar, 3G, Wi-fi, bluetooth, HDMI çıkışı, usb portu, pil ömrü ve her zaman çok konuşulan internet gezinimi için önemli adobe flash desteği şeklinde sırlanmaktadır.

comments powered by Disqus