Taşınabilir (Portable) Firefox 4 İndirin

Google Masaüstü

Mozilla Firefox 4 resmi olarak duyuruldu. Firefox 4 duyurusu sonrası milyonlarca firefox kullanıcısı firefox 4 final sürümünü dünya genelinde indirmeye başladı. Firefox 4 indirme istatistikleri sayfasında güncel firefox indirme sayısı takip edilebilir.

Birçok yeni özellikle gelen firefox 4 için eklentiler birer birer güncellenip firefox 4 uyumlu hale gelirken, daha hızlı ve donanım hızlandırıcılı bir firefox sürümü ile karşı karşıyayız. Firefox 4’ü indirip bir masaüstü uygulaması olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Arzu ederseniz Firefox’un final sürümü firefox 4 indirip bir usb flash bellek ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

PortableApps.com tarafından taşınabilir firefox 4 yani Mozilla Firefox Portable Edition 4.0 17 dilde duyuruldu. Firefox 4 taşınabilir versiyonu ile web geziniminde tercih ettiğiniz Firefox internet tarayıcısını yanınızda istediğiniz yere götürebilir ve istediğiniz bilgisayarda kendi ayarlarınızla kullanabilirsiniz.

Bir usb disk, flash bellek içerisine yükleyeceğiniz taşınabilir firefox 4 sayesinde yer imleriniz, firefox ayarlarınız, kurmuş olduğunuz firefox eklentiler sizle beraber istediğiniz bilgisayarda istediğiniz şekilde çalışıyor durumda oluyor.

Taşınabilir (Portable) Firefox 4 İndirin

Taşınabilir Firefox 4 yüklemek için aşağıdaki linkten taşınabilir firefox paketini indirip taşınabilir harddiske{.broken_link} veya usb flash bellek üzerine yükleyebilirsiniz. Otomatik olarak yaratılan FirefoxPortable dizininde gerekli dosyalar yüklenmiş olacak. Çalıştırmak için FirefoxPortable.exe dosyasını çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Taşınabilir Firefox 4 indirin

comments powered by Disqus