The Walking Dead CNBC-E’de

Kültür Yaşam

The Walking Dead dizisi, 2010 sonbaharında AMC tarafından televizyonlara taşınmış, bir çizgi roman uyarlaması olarak ekranlara gelmişti. İlk sezonu 6 bölüm süren The Walking Dead için gelen tepkilerin olumlu olması ve 2. sezonuna onay verilmesi ardından yeni sezon çekimleri Şubat 2011 gibi başlayacak. The Walking Dead 2. sezonun 13 bölüm olması düşünülüyor.

AMC tarafından yayınlandığında ülkemizde FX dizi kanalında gösterilen The Walking Dead şimdi daha geniş izleyici kitlesine ulaşacak gibi görünüyor. Cnbc-e The Walking Dead’i 23 Ocak 2011 Pazar akşamından itibaren ekranlara taşıyacak. The Walking Dead’i duymuş olanlar ve izlemek isteyenler 23 Ocak 2011 Pazar akşamından itibaren saat 23:00’te televizyonlarının karşısına geçebilirler.

Cnbc-e The Walking dead için bir tanıtım sayfası yapmış. Şu anda The Walking Dead tanıtım videoları da cnbc-e dizi aralarında çıkmaya başladı. Tanıtım sayfasından The Walking Dead için kısa bir alıntıyı aşağıda bulabilirsiniz.

ÖlüP ölüp dirileceksiniz! The Shawshank Redemption ve The Green Mile’ın Oscar adayı yazar ve yönetmeni Frank Darabont’un imzasını taşıyan The Walking Dead ile tüyler ürpertici bir deneyime hazır olun.

Cnbc-e The Walking Dead Sayfası

comments powered by Disqus