Time Haber Fotoğrafları

Fotoğraf

İnternette günlük haberleri birçok şekilde takip edebilmekteyiz. Bunun içerisinde yazılı basın kaynaklarının internet siteleri, bloglar ve forumlar sayılabilir. Dünya üzerinde her gün oluşan haber gündemini fotoğraflar aracılığıyla takip edebilmek mümkün. İnternette haberlerin fotoğraflarla temsil edildiği ve haberleri fotoğraflar eşliğinde takip edebileceğiniz çok güzel bölümler bulunuyor.

Zuma Press tarafından günün fotoğrafları (pictures of the day) yazısını hatırlarsınız. Gündemi fotoğraflarla yakalamak konusunda dünya üzerindeki oldukça ilginç fotoğrafları hergün internet ortamında sunuyordu. Biraz daha haberin içeriğine girmek istediğimizde Time.com haber fotoğrafları bölümü aynı şekilde fotoğraflar üzerinden dünya gündemini karşınıza getiriyor.

Time News Photos bölümünde haber gündeminin ilk maddesini büyükçe bir fotoğraf ile görebiliyorsunuz. Ardından aşağı doğru küçük görseller ile haberin fotoğrafı ve haber başlıkları ile diğer haberleri izlemeniz mümkün. Fotoğrafa tıklayınca haberin detayı, fotoğraf bilgileri gibi detaylar veren Time.Com Photo Essays üzerinde haber fotoğraflarını, haftanın fotoğrafları, yılın fotoğafları ve yıllardan beri süregelen Time dergisinin kapağının görselleri şeklinde takip edebilirsiniz.

comments powered by Disqus