Fotopedi ile DSLR ve Aynasız Fotoğraf Makineler, Lensler ve Fiyatlar

Fotoğraf Teknoloji
Fotopedi ile DSLR ve Aynasız Fotoğraf Makineler, Lensler ve Fiyatlar

Nikon dijital SLR (DSLR) ve Kompakt fotoğraf makineleri, Nikon lensler ve tüm bu gövde, lens ve ekipmanların fiyatları konusunda detaylı bilgi alabileceğiniz Nikon’un Türkiye’deki yeni adresi Fotopedi üzerinde oluşan yapıya kısaca bakalım.

Fotopedi internet sitesi fotografa başlayan herkesin, fotoğrafçılık, fotoğraf çekim teknikleri ve terimleri gibi temel bilgileri edinebileceği ve aynı zamanda DSLR fotoğraf makineleri, aynasız fotoğraf makineleri ile çekilmiş fotoğrafları son kullanıcı ile buluşturan bilgi paylaşım amaçlı fotoğraf topluluğudur.

Nikon DSLR ve Kompakt Makineler

Nikon gövdeleri ilk etapta Nikon DSLR olarak oluşturan Fotopedi üzerinde son 3 yılın en popüler dijital SLR fotoğraf makineleri tanıtılmış.

Nikon D90, Nikon D3100, Nikon D5100 ve Nikon D7000 şu an için tanıtımı ve özellikleri aktarılmış DSLR Nikon gövdeler.

Nikon lensler sayfası ise gövdelere göre biraz daha olgunlaşmış. Nikon Kit Lensler, Nikon Prime Lensler, Nikon Zoom Lensler, Nikon Makro Lensler olarak oluşturulmuş lens alt başlıklarında sıkça kullanılan popüler Nikon lensleri bulabiliyorsunuz.

Nikon Lensler – Nikkor Lensler

Nikon Kit Lensler

Nikon Makro Lensler

Nikon Prime Lensler

Nikon Zoom Lensler

Nikon Fiyatları

Fotopedi üzerindeki Nikon fiyatları ise Nikon dSLR fiyatları, Nikon kompakt fiyatları ve Nikon lens fiyatları şeklinde üç farklı kategoride takip edilebiliyor.

Fotopedi haber ve duyurusu sayfası ise Nikon’dan haberler, kullanım tecrübeleri ve ilginç fotoğraflar ile aktif bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Nikon’un sarısı ve siyahından oluşan temasıyla Fotopedi’yi destekliyoruz. Fotopedi Facebook üzerinde beğenebilirsiniz. https://www.facebook.com/fkulup Fotopedi’yi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. https://twitter.com/turknikon

comments powered by Disqus