Türk Telekom iPad 2 Satışlarına Başlıyor

Mobil
Türk Telekom iPad 2 Satışlarına Başlıyor

Türk Telekom iPad 2 satışlarına başlıyor. Türk Telekom tarafından farklı kampanya tarifeleriyle satılacak olan iPad 2 tablet pc modeli, Türk Telekom satış noktalarında kullanıcılar ile buluşacak. Türk Telekom daha önce Cem Yılmaz’ın oynadığı reklam filmiyle Motorola Xoom tablet pc modelini ülkemize getirmişti. Şimdi ise aboneleri için Apple iPad 2 modelini satışa sunuyor.

Apple iPad 2 Türk Telekom tarafından abonelerine 24 ve 36 ay sabit taksitle sunulacak. Türk Telekom iPad 2 kampanyasından yararlanmak için özel bir tarife aboneliği gerekmiyor. Taahhütlü olarak sunulan kampanyalarda aboneler 24 veya 36 ay taahhütte bulunarak ve eğer başka bir Türk Telekom cihaz kampanyasından yararlanmıyorlarsa iPad 2 satışına başvurabiliyorlar.

29 Şubat 2012 tarihine kadar devam edecek olan Türk Telekom iPad 2 kampanyasına Türk Telekom satış ofisleri ve bayilerinden başvuru yapılabilir. Türk Telekom iPad 2 kampanyası taksit sayısına göre satış fiyatları aşağıdaki şekildedir.

<th>
  24 Ay
</th>

<th>
  36 Ay
</th>
<td>
  77 TL
</td>

<td>
  53 TL
</td>
<td>
  89 TL
</td>

<td>
  63 TL
</td>
<td>
  101 TL
</td>

<td>
  72 TL
</td>
iPad 2
16 GB Depolama
32 GB Depolama
64 GB Depolama

Daha önce iPad 2 Türkiye satış fiyatları ve Turkcell ile Vodafone iPad 2 kampanya karşılaştırması yanısıra Avea iPad 2 Satışları Başlıyor yazısını aktarmıştık Bu yazılarımızdan da yararlanabilirsiniz.

comments powered by Disqus