Turkcell iPad 2 Kampanyası

Mobil
Turkcell iPad 2 Kampanyası

Turkcell iPad 2 Kampanyası ile Apple iPad 2 almak isteyen kullanıcılara Turkcell tarafından uygulanan farklı ödeme imkanlarıyla seçenekler sunuluyor. 2011 yılı sonuna kadar sürecek Turkcell iPad 2 Kampanyası tablet kampanyalarının bireysel kontratlı tarifesi şeklinde devam ediyor olacak.

Tablet pc almak{.broken_link} için farklı sebepleriniz olabilir ancak Apple iPad 2 özellikleri{.broken_link} ile tablet pc pazarında oldukça iyi bir konuma sahip. Yıl sonuna kadar Mobil Tv paketi ve ek olarak Lig Tv paketi ile sunulan Turkcell iPad 2 Kampanyasının detaylarına bakalım.

Apple iPad 2 Özellikleri

Turkcell iPad 2 Kampanyası

Apple iPad 2 fiyatları{.broken_link} yazısını ilk yazdığımız zaman henüz yeni duyurulmuş olan iPad 2’nin Amerika’da oluşan Wi-Fi ve Wi-Fi + 3G seçenekleriyle depolama alanına göre dolar cinsinden fiyatını aktarmıştık.

Turkcell iPad 2 Kampanyasında tüm fiyatlar Wi-Fi + 3G olarak veriliyor. Turkcell tarafından sunulan data hattı ve depolama alanına göre değişkenlik gösteriyor.

Eğer Mobil Tv paketi ve Lig Tv için bu kampanyaya katılacaksanız, Turkcell’in sitesindeki iPad 2 Kampanyasına özel aylık Mobil TV Standart ve Lig Tv paketleri ilk 5000 abone katılımı ile sınırlıdır ibaresini hatırlatmakta fayda var.

Turkcell iPad 2 Kampanyası Fiyatları

Turkcell iPad 2 kampanyası fiyatları 24 aylık ödeme planına istinaden oluşturulmuş. iPad 2 tablet pc kampanyası için Wi-Fi + 3G özellikli ve ilk seçenek olan 16 GB depolama alanı imkanı sağlayan bir iPad 2 düşünürseniz size maliyeti 81 x 24 = 1944 TL. Bugün bu özellikteki bir iPad 2’yi 1500 TL’yi aşkın bir fiyata alabildiğinizi düşünürsek ve Turkcell tarafından sağlanan data hattı eklendiğinde Türkiye şartlarına göre oldukça uygun bir tablet pc fiyatı ile karşı karşıyayız.

Turkcell iPad 2 kampanyasının diğer depolama seçeneklerine ve data hattı seçimlerine göre oluşan fiyat tablosu 24 ay ödeme olanı esasına göre aşağıdaki gibidir.

<th>
 250 mb
</th>

<th>
 1 GB
</th>

<th>
 4 GB
</th>
<td>
 81 TL
</td>

<td>
 88 TL
</td>

<td>
 98 TL
</td>
<td>
 92 TL
</td>

<td>
 99 TL
</td>

<td>
 109 TL
</td>
<td>
 103 TL
</td>

<td>
 110 TL
</td>

<td>
 120 TL
</td>
iPad 2
16 GB
32 GB
64 GB

Turkcell ve Vodafone iPad 2 Kampanya Karşılaştırması

Tablet pc seçimi{.broken_link} aşamasında zorlanıyorsanız Mürekkep üzerinde yazdığımız tablet pc yazılarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

comments powered by Disqus