Twitpic ile Fotoğraflarınızı Twitter’a Gönderin

Sosyal

Twitpic fotoğraflarınızı Twitter üzerinde paylaşmanızı sağlayan bir servistir. Twitter hesabınıza fotoğraf göndermek istediğinizde Twitpic kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Twitter üzerine inşa edilmiş siteler kervanında yer alan ve fotoğraflarınızı Twitter’a aktarmanıza yardımcı olan Twitpic hakkında aslında söylenebilecek fazla birşey yok. Basit bir şekilde fotoğraf yükle (upload photo) kısmından fotoğrafınızı yüklemeniz, varsa twitter hesabınızda mesaj olarak çıkacak yazıyı girmeniz yeterli oluyor. Tüm bu işlemler için önce Twitpic üzerinden twitter hesap bilgilerinizi girip giriş yapmış olmanız gerekiyor.

Twitpic üzerinden yüklediğiniz fotoğraflar hem twitter mesajı olarak twitter hesabınızda hem de Twitpic üzerinde paylaşıma açık bir şekilde duruyor.

Twitpic mobil olarak kullanabileceğiniz ve nerede olursanız olun cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları twitter hesabınıza gönderme konusunda da ayarlamalara sahip. Bunun için ayarlar kısmında twitter kullanıcı adınız ve Twitpic’in size verdiği 4 haneli pin numarası ile bir email adresine sahip oluyorsunuz.

Örnek verirsek murekkep.1234@twitpic.com şeklinde bir email adresini Twitpic size veriyor. Bu adresi mobil cihazınızda Twitpic olarak adres defterine kaydetmeniz halinde çektiğiniz bir fotoğrafı bu email adresine mail olarak göndermenizle beraber twitter hesabınıza da twitter mesajı olarak aktarmış oluyorsunuz.

comments powered by Disqus