Twitter Hesabını Silmeden Tüm Tweetleri Silmek

Sosyal
Twitter Hesabını Silmeden Tüm Tweetleri Silmek

Twitter kullanıyorsanız ve belirli bir süre twitter üzerinde aktif olduysanız mevcut twitter hesabınızdaki tweet sayınız fazlalaşmıştır. Varolan twitter hesabınızdaki tüm tweetleri silerek taze bir başlangıç yapmak istemeniz durumunda nasıl bir başlangıç yapabilirsiniz. Twitter{.broken_link} hesabınızı elinizde tutmak istiyorsunuz ve sadece içinde bulunan sayısız twitter mesajını silmeyi düşünüyorsunuz.

El ile tek tek twitter hesabınızdaki tweetleri silmeniz saatlerce sürecektir ve oldukça uzun olacağından size sıkıntı verecektir. Gerçek twitter hesabınızı silmeden tüm tweet içeriğini silebileceğiniz hızlı ve daha kolay çözümleri aktaracağız.

Twitter Hesabını Silmeden Tüm Tweetleri Silmek

Eğer mevcut twitter hesabınızda 1000+ ve daha üstü tweet varsa bu durumda sizin tercihiniz muhtemelen twitter hesabını tamamen silip yeni bir twitter hesabı açmak olacaktır. Ama böyle bir yaklaşımla twitter kullanıcı kimliğini kaybetmenizin yanısıra twitter hesabınıza bağlı olarak sizi takip edenleri, takip ettiklerinizi ve twitter listenizi de kaybetmiş olacaksınız.

Twitter için Twit Wipe servisini kullanarak tüm bu dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. Hem twitter hesabınızdaki tweetler silinmiş olur hem de hesabınıza bağlı tüm bilgileri tutmuş ve kaybetmemiş olursunuz.

Başlamak için Twit Wipe sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir yükleme yapmanıza gerek olmadan mevcut twitter hesap bilgilerinizle giriş yapabiliyorsunuz. Twitter hesabınızı Twit Wipe ile yetkilendirdikten sonra “Twit Wipe this account” seçeneği ile hesabınızdaki tüm tweetlerin silinmesi işlemini başlatabiliyorsunuz.

Twit Wipe twitter hesabınızdaki tweetleri silmek için arka planda online çalışıyor olacak. Tüm tweetlerin silinmesi işlemi hesabınızdaki tweet sayısına göre değişecektir.

Bonus : Tweleted ile Sildiğiniz Twitter Mesajlarınızı Bulun{.broken_link}

comments powered by Disqus