Twitter ve Facebook için Fotoğraf Paylaşımı : TweetPhoto

Sosyal

TweetPhoto, fotoğraflarınızı paylaşabilmek için yaratılması düşünülen ücretsiz bir fotoğraf paylaşım servisi olacak. Twitter ve Facebook üzerindeki arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşımını ücretsiz bir şekilde sağlamayı düşünen TweetPhoto, bu ayın sonlarına doğru hizmete girecek.

Twitter’a fotoğraf göndermek üzere düşünülen Tweetphoto aynı Twitpic gibi Twitter hesabınızı yetkilendirerek fotoğraf aktarımını sağlayarak twitter mesajına dönüştürüyor. Gene Twitpic mantığı ile aynı olacak şekilde hizmet vermesi düşünülen Tweetphoto, mobil cihazınız ya da site üzerinden fotoğraf yükleme işlemi ile kolay bir şekilde twitter ve facebook hesaplarınıza fotoğraflarınızı aktarmanızı sağlayacak.

Tweetphoto şu an için davetiye usülü ile hazırlıklarını yapıyor. Önümüzdeki haftalarda ya da en geç Mayıs ayı içerisinde hizmete gireceği belirtiliyor. Tweetphoto üzerinden kalan davetiye sayısını görebilir, arzu ederseniz bilgilerinizi girerek Tweetphoto’nun hizmete girdiği ilk günlerdeki kullanıcılardan birisi olabilirsiniz.

Hizmete girdikten sonra kendi sitesinde yüklenen fotoğraflara yorum ekleme ve fotoğrafları etiketleme özelliklerinin olacağı Tweetphoto, Twitpic’ten sonra twitter hesabınıza fotoğraf gönderebileceğiniz bir başka ücretsiz servis olarak karşımıza çıkıyor.

comments powered by Disqus