Ücretsiz Avatar Resimleri için Avatar Dizini

Sosyal

Avatar resimleri, sosyal olarak aktif biriyseniz sizin online kimliğiniz niteliğinde tercih ettiğiniz resimlerdir. Avatar resminizi birçok sosyal paylaşım platformlarında kullanabilirsiniz. Bir forum üyeliğiniz ya da herhangi bir blog yazısına gönderdiğiniz yorumda ve daha bir çok sosyal ağ üzerinde gözüken avatar resmi, sizin ilgi duyduğunuz bir karakteri ya da objeyi temsil edecek şekilde kullanıcı adınızın yanında gözüken küçük resimlerdir.

Avatar resmi oluşturmak için siteler mevcut. Fakat yeni bir tane oluşturmaktansa, ilgilendiğiniz konuya veya artiste göre avatar resmi seçmek daha kolay olabilir. AvatarsDB isimli internet sitesi, avatar resimleri için veritabanı şeklinde çalışan bir özelliğe sahip ve içerisinde birçok konuya veya ünlülerin isimlerine göre avatar resimleri barındırıyor.

Ücretsiz avatar resimleri için avatar dizini olan AvatarsDB üzerindeki avatar resimlerinden istediğinizi sadece birkaç tıklama ile indirip, kullanabiliyorsunuz. Burada yer alan avatar resimleri belirli konu başlıklarına göre kategorilenmiş. Ünlülerin avatar resimlerinden, animasyonlu karakterlere kadar birçok avatar resmini bulabiliyorsunuz.

AvatarsDB üzerindeki avatar resimlerini müzik, televizyon, sinema, insanlar, hayvanlar, çizgi karakterler, oyun vb gibi birçok farklı kategoriden seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz avatar resminin boyutunu düzenleyip, arkaplan rengiyle oynayabiliyorsunuz.

AvatarsDB üzerindeki avatar resimlerini arzu ederseniz indirebilir ya da bir web sitesi, forum, myspace gibi paylaşım ortamlarında kullanmak üzere gerekli kodları kullanabilirsiniz.

Bunun dışında isminizle avatar resmi{.broken_link} oluşturmak ya da kendi avatarınızı yaratmak{.broken_link} isteyebilirsiniz.

comments powered by Disqus