Ücretsiz Fotoğraf – Video Paylaşım Sitesi : Photobucket

Sosyal
Ücretsiz Fotoğraf – Video Paylaşım Sitesi : Photobucket

Photobucket, görsel olarak adlandırdığımız fotoğraf, resim ve bilinen tüm image dosyaları ile videoları barındıran, paylaşmanızı sağlayan, paylaşırken link ekleyebileceğiniz, Facebook, Twitter ve Myspace gibi popüle sosyal ağlar üzerinden bu görselleri paylaşabileceğiniz bir internet sitesidir. Photobucket ile ücretsiz açtığınız hesabınızda binlerce fotoğraf ve video barındırabilirsiniz.

Photobucket sadece fotoğraflarlarınız, resimleriniz için bir görsel paylaşım platformu olmaktan ziyade, photobucketa yüklediğiniz fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bir görsele basitçe fotoğraf efekti verebilir ve online fotoğraf düzenleyebilirsiniz. Aynı şekilde eğlenceli fotoğraflar yaratmak istiyorsanız kolajlar ve dijital slideshowlar oluşturabilirsiniz.

Photobucket ile paylaşmak istediğiniz fotoğraflara belirli albümler yaratıp, yüklediğiniz fotoğrafları organize edebiliyorsunuz.

iPhone, Blackberry ve Android mobil cihazlardan mobil erişim sağlanabilen Photobucket için belirtilen mobil işletim sistemleri için yapılmış fazla sayıda uygulama mevcuttur.

Görsel arama motoru olarak kullanılabilen bir arama kutusu barındıran Photobucket anasayfasında web 2.0 canlılığını yansıtan etiketler, son yüklenen ve paylaşılan fotoğraflardan oluşan küçük resimleri görebilirsiniz.

Photobucket yeni bir site değil ancak son zamanlarda gelişen sosyal ağlarla beraber fotoğraf paylaşımı konsepti ile başlayan serüvenine canlı bir şekilde devam ettiğini görebiliyoruz. Twitter üzerinden takip edebileceğiniz @photobucket fotoğraf paylaşım sitesine arzu ederseniz Facebook hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz.

comments powered by Disqus