Ücretsiz Web Sitesi Kurmak için Wix.com

Sosyal Teknoloji
Ücretsiz Web Sitesi Kurmak için Wix.com

Ücretsiz web sitesi kurmanın artık günümüzde birçok farklı yöntemi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan Wix.com platformu sayesinde ücretsiz web sitesi kurmak için aradığınız herşey mevcut.

Wix.com ile ücretsiz web sitesi kurmak ve mükemmel bir siteyi hayata geçirmek hiç de zor değil. İnternet sitenizi basit ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi hayata geçirebilirsiniz.

Kolayca özelleştirilebilir ve kodlama bilgisi gerektirmeyen yapısıyla Wix.com, Dünya genelinde 50 milyonun üzerinde kullanıcısı olan bir platform olarak kullanıcılara kendi internet sitelerini yaratabilme olanağı sunuyor. Ücretsiz web sitesi kurmak için yüzlerce site şablonu seçeneği, özgün dizayn alanı hizmeti ve içinde Türkçe’nin de bulunduğu 11 farklı dil seçeneğiyle Wix.com bir adım öne çıkıyor.

Mükemmel Ücretsiz Web Sitesi Kurmak için Wix

İçeriği ve sağladığı çok çeşitli hizmetler açısından Wix, tecrübesi olmayan kullanıcılara dahi kendilerini site yaratma alanına kanıtlama fırsatı sunuyor. Her kategoride yüzlerce HTML 5 uyumlu ve profesyonel görünümlü şablonları ile sadece dakikalar içerisinde bir web sayfası yaratabilirsiniz.

Ücretsiz Web Sitesi Kurmak için Wix.com

Ücretsiz web sitesi oluşturmak için tek yapmanız gereken Wix.com’a üye olmak, eğer isterseniz hesabını yükseltebilirsiniz ama sistemin size sağladığı ücretsiz imkanlar yeterli olacaktır. Yani ücretsiz bir şekilde oluşturduğunuz web sitesi eğer ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa Wix platformunu sadece ücretsiz web sitesi hizmeti şeklinde de kullanabilirsiniz.

Sürükle bırak teknolojisi ile çalışan ücretsiz web sitesi oluşturma aracı Wix ile isterseniz kurumsal isterseniz kişisel ihtiyacınıza yönelik oldukça modern ve güzel görünmlü bir site oluşturabilirsiniz. Üstelik Wix.com ile hosting hizmeti de bedava. Yani hem ücretsiz web sitesi hemde ücretsiz sunucu hizmetine sahip olacaksınız.

Wix.com’un özellikleri

  • Bedava web sitesi
  • Ücretsiz hosting
  • Yüzlerce ücretsiz şablon
  • Sürükle bırak web sitesi oluşturucu
  • 7/24 destek merkezi
  • Arama motoru optimizasyonu
  • Wix uygulama marketi
  • Sosyal medya eklentileri
  • Öğrenme merkezi

Wix ile oluşturduğunuz ücretsiz web sitesi Google ile dost bir şekilde hizmet verirken, insanlar sizi Google ve diğer arama motorları sayesinde kolayca bulabilirler. Mobil cihazlarda kusursuz görünen ücretsiz web sitesi akıllı telefon ve tablet pc cihazlar için optimize bir şekilde sunulur.

comments powered by Disqus