Unicef Yılbaşı Kartları

Kültür Yaşam Sosyal

Unicef nedir? diye bir soru sorsak herhalde çoğumuz unicef hakkında bilgi sahibiyizdir. Barcelona forma reklamından ya da bir çay bahçesinde çayınızı yudumlarken yanınıza gelen küçük bir çocuğun size satmak istediği tebrik kartından bir şekilde haberdar olmuşsunuzdur. Kısaca Birleşmiş Milletler Çocuk Fonu olarak adlandırabileceğimiz Unicef, dünyada çocuk haklarının başlıca savunucusudur.

Türkiye dahil 158 ülke ve bölgede çocukların sağlık ve beslenme, eğitim, acil yardım, korunma, temiz su ve temiz ortamda yaşama haklarını sağlamak için çalışan Unicef, gelirlerini bağışlardan ve kampanyalardan sağlayan bir topluluktur. Unicef’e siz nasıl yardım edebilirsiniz? Bunun için Unicef Türkiye Milli Komitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Yılbaşı yaklaşıyor. Yeni yıl öncesi bütün dünyada insanlar ya sevdiklerine hediye alma telaşında ya da yeni yıla farklı girme alternatifleri arayışı içindeler. Bir önceki yazımızda Yılbaşı için Online Fotoğraf Efektleri{.broken_link} ile online fotoğraf düzenleme ve efekt sitelerinin yılbaşına özel efektlerini sunmuştuk. Eski bir geleneği offline olarak yaşatmaya ve Unicef’e yardımcı olmaya ne dersiniz?

Unicef Yılbaşı Kartları

Gelin bu yılbaşı öncesi Unicef Yılbaşı Kartları alalım. Sevdiklerimize el yazımızla yeni yıl dileklerimizi iletelim. Hem eski bir geleneği yaşatmış olalım hem de Unicef E-Mağaza üzerinden alacağınız yılbaşı kartı ile Unicef’e katkıda bulunmuş olalım. Bunun için yapmanız gereken Unicef E-Mağaza üzerinden yılbaşı desenleri kısmına girmek olacaktır. Aşağıdaki belli başlı yılbaşı desen isimlerinden seçim yapabilirsiniz.

  1. Yılbaşı
  2. Kar Taneleri
  3. Kutlama
  4. Yılbaşına Çiçeklerle Merhaba
  5. Yılbaşı Hazırlıkları
  6. Yılbaşının Büyüsü
  7. Süslü Yılbaşı

Yaptığınız alışveriş ile Unicef’e katkıda bulunabilir ve sevdiklerinize Unicef Yılbaşı Kartları gönderebilirsiniz.

comments powered by Disqus