Unity Launcher Uygulaması ile Android Telefonlara Ubuntu Stilini Yansıtın

Mobil
Unity Launcher Uygulaması ile Android Telefonlara Ubuntu Stilini Yansıtın

Ubuntu’nun akıllı telefonlar için duyurduğu{.broken_link} mobil işletim sistemi Ubuntu OS için geliştirme süreci devam ederken Ubuntu Linux masaüstü ortamının sevilen ve tartışılan arayüzü Unity, Android işletim sistemine yani Google Play’e gelmiş gözüküyor. Ubuntu mobil işletim sisteminin duyurusu sonrasında tanıtım görüntülerini beğendiyseniz ve akıllı telefonunuzda Ubuntu kullanmak için sabırsızlıkla bekliyorsanız, Google Play üzerinde android uygulaması olarak geçen Unity Launcher, android işletim sistemi kullanan mobil cihazınıza Ubuntu havasını sonuna kadar yansıtıyor.

Eğer Android cihazınızda Ubuntu mobil işletim sisteminin{.broken_link} sağladığı mükemmel efektlere sahip olmak ve Android üzerinde gerçek multi tasking tecrübesi yaşamak istiyorsanız, Unity Launcher bunun için Ubuntu dünyasına{.broken_link} açılan bir kapı gibi. Unity Launcher android uygulaması sayesinde Android ana ekranına ve kullanım tecrübenize{.broken_link} Ubuntu stilini kolayca yansıtabiliyorsunuz.

Unity Launcher Android Uygulaması Özellikleri

  • Uygulamaları sadece android ekranının köşelerine gelerek kolayca başlatın.
  • İstediğiniz uygulamalayı başlatıcıya sabitleyin.
  • Başlatıcının rengini istediğiniz gibi değiştirin.
  • Launcher{.broken_link} üzerindeki ikonların arka planlarını değiştirin.
  • Launcher animasyonu ve ne kadar süre görünür olacağını belirleyin.
  • Sürükleyerek başlatıcı üzerindeki uygulamaların yerini değiştirin.
  • Kısayollar ekleyin.

Unity Launcher Android Uygulaması Ekran Görüntüleri

ubuntu-android-unity-launcherubuntu-android-unity-launcher-01ubuntu-android-unity-launcher-02ubuntu-android-unity-launcher-03

Daha fazla özelleştirme seçeneklerine sahip olan ücretli ve ücretsiz seçenekleriyle aşağıdaki linklerden Google Play üzerinde Unity Launcher uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Unity Launcher Free | Ücretli

comments powered by Disqus