Vodafone iPad 2 Kampanyası

Mobil
Vodafone iPad 2 Kampanyası

Vodafone iPad 2 Kampanyası ile Apple iPad 2 almak isteyen kullanıcılara Vodafone tarafından uygulanan farklı ödeme imkanlarıyla seçenekler sunuluyor. Vodafone iPad 2 kampanyası rakibi diyebileceğimiz Turkcell’in iPad 2 kampanyasına{.broken_link} göre daha uzun sürecek. 31 Mart 2012 tarihine kadar sürecek olan Vodafone iPad 2 kampanyasında tek başına yani kampanya dahilinde olmadan iPad 2 satışı yapılmayacak.

Vodafone iPad 2 Kampanyası

“iPad 2 Süper internetiyle birlikte Vodafone’da” sloganıyla duyurulan kampanyanın Vodafone tarafındaki özelliklerine kısaca bakalım. Ardından Vodafone tarafından sunulan iPad 2 fiyatlarına{.broken_link} ayrıca değiniyor olacağız. Vodafone iPad 2 kampanyasının en önemli özelliği yurtdışı kullanımında aylık 50MB internet veriliyor olması. 1GB ve 4GB data hattı seçenekleriyle iPad 2 kampanyasına dahil olanlar Vodafone’un yurtdışı avantajlarının yanısıra 50MB ek hizmeti de alıyor olacaklar.

iOS 5 işletim sistemi{.broken_link} ile daha da güçlenen ve tablet pc piyasasının Apple tarafındaki en önemli ürünü iPad 2, Türkiye’de Turkcell’den sonra Vodafone tarafından da kampanya ile sunuluyor. Vodafone iPad 2 kampanyasının 24 aylık ödeme planına göre oluşturulmuş fiyatlarına bakalım.

Vodafone iPad 2 Kampanyası Fiyatları

Vodafone iPad 2 kampanyası fiyatları 24 aylık ödeme planı oluşturularak müşterilerine sunuluyor. Wi-Fi + 3G özellikli ve ilk seçenek olan 16 GB depolama alanı imkanı ve 250MB internet sağlayan bir iPad 2 düşünürseniz, Vodafone iPad 2 kampanyasındaki maliyeti 80 x 24 = 1920 TL. Turkcell iPad 2 kampanyasında aynı plan için 1944 TL bir ücret oluşmuştu.

Vodafone iPad 2 kampanyasının diğer depolama seçeneklerine ve data hattı seçimlerine göre oluşan fiyat tablosu 24 ay ödeme olanı esasına göre aşağıdaki gibi oluşuyor.

<th>
 250 mb
</th>

<th>
 1 GB
</th>

<th>
 4 GB
</th>
<td>
 80 TL
</td>

<td>
 85 TL
</td>

<td>
 95 TL
</td>
<td>
 &#8211;
</td>

<td>
 95 TL
</td>

<td>
 105 TL
</td>
<td>
 &#8211;
</td>

<td>
 &#8211;
</td>

<td>
 115 TL
</td>
iPad 2
16 GB
32 GB
64 GB

Tablet pc seçimi{.broken_link} aşamasında zorlanıyorsanız Mürekkep üzerinde yazdığımız tablet pc yazılarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Ve elbette almak istediğiniz ürün olan iPad 2 özellikleri{.broken_link} için geçmiş yazılarımız size referans olacaktır.

Güncelleme : Turkcell ve Vodafone iPad 2 Kampanya Karşılaştırması{.broken_link}

comments powered by Disqus