Vodafone Smart Tab 10 : Günde 1 TL’ye Tablet PC

Mobil
Vodafone Smart Tab 10 : Günde 1 TL’ye Tablet PC

Vodafone tarafından duyurulan Vodafone Smart Tab 10 günde 1 TL’ye Türkiye’de satışa sunuluyor. Vodafone bir operatör markası olarak sunduğu tablet bilgisayar Smart Tab 10 modelini ZTE’ye yaptırıyor ve Vodafone Smart Tab 10 modeli operatör markası ile sunulan ilk tablet pc olarak ülkemizde satışa sunulmaya başlıyor.

Böylelikle Vodafone, “Herkese Mobil İnternet” sloganıyla Türkiye’nin ilk operatör markalı tablet bilgisayarını duyurmuş oldu. Vodafone’un Smart Tab 10 isimli yeni tablet bilgisayarı tüketici olarak gençleri hedef alıyor.

Vodafone Türkiye tarafından ülkemizde satışa sunulacak Vodafone Smart Tab 10 bir Android tablet ve android işletim sistemi kullanıyor. Şimdi Vodafone Smart Tab 10 özelliklerine kısaca bakalım.

Vodafone Smart Tab 10 Özellikleri

Android 3.2 Honeycomb işletim sistemi kullanan Vodafone Smart Tab 10, 1.2 Ghz çift çekirdekli işlemci ve 1GB RAM üzerinde çalışıyor. Smart Tab 10 tablet pc 10-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve bu çoklu dokunmatik ekran 12800 x 800 piksel çözünürlüğünde sunuluyor. Wifi ve 3G desteği olan tablet bilgisayar Vodafone Smart Tab 10, 16GB eMMC depolama alanı ile iyi bir depolama imkanı sağlıyor. microSD ile bu depolama alanını artırabilmek mümkün. USB ve HDMI çıkışı bulunan tabletin arka kamerası 5 megapiksel iken video görüşmeleri için ön kısımda 2 megapiksel bir kameraya daha sahip.

Tablet PC Bilgileri

comments powered by Disqus