WhatsApp Anlık Mesajlaşma Uygulaması Yenilendi

Mobil
WhatsApp Anlık Mesajlaşma Uygulaması Yenilendi

Mobil platformlardaki en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni arayüzü ile güncellendi. WhatsApp mesajlaşma uygulaması Google Play üzerinde Android cihazlar için güncellenirken, güncelleme sonrasında kullanıcılar WhatsApp anlık mesajlaşma uygulamasının değişen arayüzü ile karşılaşmış oldular.

WhatsApp uygulamasının yeni görünümü açıkçası kimileri tarafından beğenildi, kimileri tarafından beğenilmedi. Uygulamanın Android tarafında güncellenmesi sonrasında Google Play üzerinde WhatsApp uygulamasının sayfasına bakıldığında ilk gelen yorumların oldukça olumsuz olduğunu söyleyebiliriz.

Mobil uygulamalar arasında şüphesiz en sevilen ve yaygın kullanılanlardan bir tanesi olan anında mesajlaşma hizmeti sağlayan WhatsApp uygulamasının yeni görünümü Android sistemiyle bütünleşik ve daha belirgin bir şekilde entegre olmuş bir şekilde çalışıyor. Uygulamaya hız anlamında da iyileştirmenin yapıldığı güncelleme ile tasarım dışında performans konusunda da düzenlemeler yapılmış.

whatsapp-mesajlasma-uygulamasi-01    whatsapp-mesajlasma-uygulamasi-02

WhatsApp Uygulamasını indirin.

WhatsApp anlık mesajlaşma uygulaması nedir :

WhatsApp Messenger, SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan bir çapraz platform mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir! WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.

Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses medya mesajları gönderebilirler.

comments powered by Disqus