WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması BlackBerry 10 için Duyuruldu

Mobil
WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması BlackBerry 10 için Duyuruldu

Mobil uygulamalar arasında şüphesiz en sevilen ve yaygın kullanılanlardan bir tanesi mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tır. WhatsApp anında mesajlaşma uygulaması hemen her platformda tercih edilen ve iOS, Android ve Windows Phone mobil işletim sistemli telefonlarda sık kullanılan ve popüler bir uygulamadır.

BlackBerry 10{.broken_link} işletim sisteminin duyurulmasıyla beraber WhatsApp anında mesajlaşma uygulamasının BlackBerry üzerinde kullanılabilmesi için resmi uygulaması duyuruldu. BlackBerry World üzerinden indirilebilen WhatsApp uygulaması rehberinizle bütünleşik bir şekilde çalışarak tanıdıklarınıza kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Mesajlaşma hizmetini internet üzerinden sağlayan WhatsApp uygulaması ücretsiz bir şekilde çalışan ve aynı epostalarınızı kontrol ederken ya da internette gezinirken kullandığınız internet hizmetini kullanmaktadır.

BlackBerry 10 sistemindeki kişilerle kolayca entegre olabilen uygulama anında mesajları alabilmenizi sağlayan push notification özelliğiyle geliyor. Diğer konularda bildiğiniz WhatsApp özelliklerini BB10 üzerinde aynı şekilde kullanabiliyorsunuz.

whatsapp

BlackBerry World üzerinden WhatsApp Uygulaması indir.

comments powered by Disqus