WhatsApp’ın Rakibi Mesajlaşma Uygulaması MessageMe Yayına Başladı

Mobil
WhatsApp’ın Rakibi Mesajlaşma Uygulaması MessageMe Yayına Başladı

Mobil uygulamalar arasında şüphesiz en sevilen ve yaygın kullanılanlardan bir tanesi mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tır. WhatsApp mesajlaşma uygulaması hemen her platformda tercih edilen ve iOS, Android telefonlarda sık kullanılan bir uygulamadır. WhatsApp’ın rakibi konumunda yeni bir mobil mesajlaşma uygulaması MessageMe mobil platformlarda duyuruldu.

Mobil mesajlaşma uygulaması MessageMe hem Android için Google Play üzerinden hem de iOS için App Store üzerinden indirilebilir. iOS kullanıcılarına özel müzik paylaşma özelliği bulunan uygulamanın WhatsApp’a göre ilk artısı tablet bilgisayarlar için de kullanılabilir olması gözüküyor. Bildiğiniz üzere WhatsApp sadece akıllı telefonlarda çalışan bir uygulama. Alternatif mobil mesajlaşma uygulaması MessageMe’ye Facebook veya Email ile bağlanabiliyorsunuz. Şimdi özelliklerine kısaca bakalım.

MessegeMe mesajlaşmak için en hızlı ve en eğlenceli yoldur. Ücretli mesajları unutun ve birebir yapılan mesajları arkadaşlarınızla ve ailenizle dünya çapında yapın, hem de ücretsiz. Bütün bu önemli kişilerle olan iletişiminiz için her şey bu uygulamada birleştirildi, böylelikle hiç zaman harcamadan YouToube videolarını, iTunes şarkılarını, ses kayıtlarını ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz. Ek olarak, yaratıcı düşüncelerinizi çizim yaparakta ifade edebilirsiniz. ayrıca grup chat içinde müzik, youtube, doodle & çizimleri seçeneklerinide barındırmaktadır. Onlara “mesajlaş benle” diyin.

messageme

MessageMe Mesajlaşma Uygulaması Özellikleri

  • Limitsiz ve ücretsiz olarak mesajlaşma hakkı. Wifi, 3G, EDGE veya LTD kullanılabilir.
  • Hiç bir ücret olmadan bütün dünyayla mesajlaşabilirsiniz.
  • Temas eklemekte çok kolay. Facebook veya BBM’deki gibi PIN kullanın.
  • Grup mesaj özelliğiyle bütün arkadaşlarınızla temasta kalın.
  • Facebooktan, Instagramdan fotoğraflarınızı paylaşın. Ayrıca videolarınızıda paylaşabilirsiniz.
  • YouTube videolarını ve müzikleri direkt olarak paylaşabilirsiniz.
  • Yerinizi paylaşın. Arkadaşlarınıza ve ailenize nerede olduğunuzu gösterin.
  • Bas konuş ve walkie-talkie konuşma özelliklerini kullanın.
  • Bir çok şekil çizin ve bunlara yüzlerce emoji ve sticker ekleme şansı bulun.

Android için indirin

iOS için indirin

comments powered by Disqus