Windows 7 için En İyi Bing Temaları

Masaüstü

Windows 7 masaüstü için güzel temalar mevcut. Windows 7 tema paketleri (themepack) sayesinde windows 7 masaüstünüzü görsel olarak her yönden değiştirebiliyorsunuz. Windows 7 tema paketleri içerisindeki görsel değişiklikler masaüstü duvar kağıdını, görev çubuğu rengini, klasör ve öğelerin şeklinin değişmesini sağlamaktadır.

Windows 7 temaları çeşitli kategorilerde Microsoft tarafından resmi olarak duyuruluyor. Yılbaşına girerken windows 7 yeni yıl temaları ile karşılaşırken, kış mevsimine yönelik olarak windows 7 kış temalarını görebiliyoruz.

Microsoft’un arama motoru Bing üzerinde yer alan birbirinden güzel arkaplan fotoğraflarını biliyorsunuz. Windows 7 teması olarak Bing arkaplan foroğtaflarını kullanabiliyorsunuz. Windows 7 teması olarak sunulan Bing temaları içerisindeki “Best of Bing 5” içerdiği 18 masaüstü arkaplanı ile kullanılabiliyor.

Bing fotoğraflarının windows 7 teması olarak kullanılabildiği diğer Bing içerikli temalar ise Best of Bing 5 tema sayfasında sağ tarafta yer alıyor. Bunlar daha önce Microsoft’un Bing için duyurduğu windows 7 tema paketleri olarak aynı sayfada ilgili bağlantı olarak yer alıyor.

Dünyanın dört bir tarafından fotoğrafların bulunduğu Bing Windows 7 Temasını, Microsoft’un Windows 7 temalarını duyurduğu kısımdaki “download” linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

comments powered by Disqus