Windows 7 Kış Temalarını İndirin

Masaüstü

Yeni yıla girmeye ve 2011 yılına merhaba demeye az bir zaman kaldı. Yılbaşı için windows 7 yeni yıl temalarının yanısıra yılbaşı duvar kağıtları gibi masaüstünüze yılbaşı efektleri katabileceğiniz bilgileri daha önce vermiştik. Elbette bunların yanısıra yeni yıl öncesi sevdiklerinize eğlenceli fotoğraflar oluşturabilmeniz için yılbaşı fotoğraf efektleri yazısını hazırlamıştık.

Windows 7 masaüstünüzü kışa hazırlamak ister misiniz? Microsoft’un resmi sitesinde sunulan windows 7 temaları içerisinde oldukça güzel kış temaları bulunuyor. Farklı masaüstü arkaplan resimleri, renk ahengi ile windows 7 masaüstünüze kış havasını yansıtacak bu temaları birkaç tıklama ile edinebilirsiniz.

Windows 7 Kış Temalarını İndirin

Yılbaşı için geri sayım başladı. Yeni yıla girdikten sonra kış aylarının devam edeceğini varsayarak kış aylarına ilişkin windows 7 kış temalarını masaüstünüzde kullanabilirsiniz. Windows 7 için winter tema paketi içerdiği masaüstü arkaplan resimleri ve kar resimleri ile Microsoft’un resmi windows 7 tema indirme sitesinde bulunuyor. Windows 7 winter themepack için ilgili sayfada download butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

comments powered by Disqus