Windows 7 Sevgililer Günü Teması

Masaüstü

Sevgililer Günü (Valentine’s Day) yaklaştıkça sevgililer gününe özel içeriği aşk olan birçok farklı tema, duvar kağıdı ve ikonlar ile karşılaşabiliyoruz. 14 Şubat tarihi yaklaştıkça sevgililer günü için hazırlanan temalar da buna göre değişiklik gösteriyor. Bir önceki yazıda aktardığımız sevgililer günü iphone duvar kağıtları{.broken_link} bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmıştı.

Windows 7 tema paketleri her önemli günde, mevsimde farklı duvar kağıtları ve tema içerikleriyle karşımıza çıkıyor. Yılbaşı için windows 7 yeni yıl temaları{.broken_link}, kış mevsimine girdiğimizde windows 7 kış temaları{.broken_link} gibi örnekleri sizlerle paylaşmıştık. Sevgililer günü için Microsoft’un resmi olarak duyurduğu Lovebirds windows 7 tema paketi, aşkın gününü kutlamak için windows 7 masaüstünüzde kullanabileceğiniz yeni bir tema.

Aşk kuşlarından oluşan 5 yüksek kaliteli sevgililer günü temalı masaüstü duvar kağıdının yanısıra bu tema içeriğinde ağırlıklı olarak pembe ve mor kullanılmış.

Windows 7 sevgililer günü temasını indirmek için lovebirds tema sayfasına gidip alt kısımdaki download linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

comments powered by Disqus