Windows 7 Yeni Yıl Temaları İndirin

Masaüstü

Bir senenin daha sonuna geldik. Yeni yıla girmeye yaklaşık bir ayın kaldığı şu günlerde yeni yıla giriş için hareketlenmeler başlamıştır diye düşünüyoruz. Yeni yıl ev süsleri, artık bir klasik olmuş çam ağacı süslemesi ve yeni yıl ışıkları vazgeçilmez yeni yıl temaları içerisinde yer almaktadır.

Windows 7 masaüstünüzü yeni yıla hazırlamak ister misiniz? Microsoft’un resmi sitesinde sunulan windows 7 temaları içerisinde oldukça güzel yeni yıl temaları bulunuyor. Farklı masaüstü arkaplan resimleri, renk ahengi ile windows 7 masaüstünüze yeni yıl coşkusu verebilecek bu temaları birkaç tıklama ile edinebilirsiniz.

Windows 7 Holiday Lights Theme

Holiday Lights tema paketi, içerdiği masaüstü arkaplan resimleri ve yeni yıl ışıkları ile Microsoft’un resmi windows 7 tema indirme sitesinde bulunuyor. Holiday Lights themepack için ilgili sayfada download butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Windows 7 Tatil Temaları

Windows 7 için farklı ülkelerin tatil dönemlerine göre oluşturulmuş temalara ise buradan ulaşabilirsiniz. Buradan Czech Winter, Czech Spring, Eerie Autumn, Harvest Time, Shamrocks, Valentine ve Year of the Tiger gibi temalara ulaşılabilir.

comments powered by Disqus