Windows 8 için 5 Instagram Fotoğraf Efekti Uygulaması

Masaüstü
Windows 8 için 5 Instagram Fotoğraf Efekti Uygulaması

Özellikle geçtiğimiz yıl fotoğraf efektleri dünyası için hızlı bir yükselişin geldiği yıldı. Özellikle Instagram’ın bu alandaki yükselişe etkisi yadsınamaz. Fotoğraf efekti eklediğiniz görselleri akıllı telefonunuz üzerinden paylaşabilmenizi sağlayan Instagram önce iOS sonra da Android uygulaması olarak piyasaya çıktı. Bu büyük ilgiden sonra, internet üzerinden Instagram profillerini görüntülemenizi sağlayan birçok site çıktı. Şimdi metro arayüzü ile Windows 8 üzerinden tek tuşla profillere erişmenizi sağlayan birçok yeni uygulama çıktı. Sizin için en başarılı beş uygulamayı bu listede topladık.

windows-8-fotograf-duzenleme

Wingram

WinGram, Instagram üzerindeki güncellemeleri anlık olarak metro arayüzünden incelemenizi sağlayan bir uygulama. İstediğiniz bir kullanıcıyı arayabiliyor, hesabınıza giriş yapabiliyor, fotoğraflara yorum yapabiliyor ya da favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Uygulamanın bir ücretsiz bir de PRO versiyonu var. Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

TLVstagram

TLVstagram size Instagram ağında paylaşılan fotoğrafları anlık “canlı” olarak Windows 8 cihazınızdan takip etme imkanı sunuyor. Fotoğraflar #etiketlerine göre gruplandırılıyor. Bu da yukarıdaki program gibi yorum, beğenme, arama ve kişisel Instagram hesabınıza giriş yapma imkanı sağlıyor.

Winstaview

Tamamıyla ücretsiz olan Winstaview uygulması ile Instagram’daki fotoğrafları gezebiliyorsunuz. Kendi hesabınızla kendi fotoğraflarınıza bakabiliyor, güncellemeleri görebiliyor ve tüm diğer görevlerinizi karşılayabiliyorsunuz.

Instametrogram

Instametrogram da bir Instagram gösterici uygulama. Arkadaşlarınızın son güncellemelerinden, kendi profilinizle ilgili en son haberlere ulaşabiliyorsunuz. Fotoğrafları beğenebiliyor, paylaşabiliyor ya da yorum yapabiliyorsunuz.

MetroGram

Metrogram da Windows 8 için bir Instgram istemcisi. Hızlı, güzel görünen ara yüzü ile fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile paylaşmak için gayet eğlenceli bir yol.

comments powered by Disqus