Windows 8 için En İyi 5 Panoramik Tema

Masaüstü
Windows 8 için En İyi 5 Panoramik Tema

Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi Windows 8 aynı Windows 7 ve Vista’daki gibi tema desteğiyle geliyor. Windows 8 üzerinde birbirinden güzel temalarla masaüstünüzü daha keyifli hale getirebiliyorsunuz. Windows 8 hem Windows işletim sisteminin tema desteğini devam ettiriyor hem de yeni eklemelerle Windows’un Aero tabanlı sistemine ve görev çubuğuna otomatik renk ekleme özelliğini de getiriyor. Böylelikle windows 8 ile masaüstü duvar kağıdınızı değiştirdiğinizde, görev çubuğunun rengi bütünleşik bir şekilde değişiyor.

Windows 8 temalara bir diğer eklenen özellik ise panoramik temalar. Panoramik görüntüler, her iki monitör de aynı çözünürlük ayarlarına sahipse, iki monitörün ekranlarına otomatik olarak yayılır. Ekranlar farklı boyutlardaysa veya farklı çözünürlük ayarlarına sahipse, her monitörde farklı bir görüntü belirir. Panoramik temalar tek monitörle kullanılabilir, ancak görüntünün yalnızca orta bölümü görünür.

Windows 8 için En İyi 5 Panoramik Tema

1. Köprüler Panoramik Teması

Bridges Panorama windows 8 panoramik teması başta Tokyo, Paris, ve San Francisco olmak üzere dünyanın en güzel şehirlerindeki mükemmel ve ikonlaşmış köprü fotoğraflarını masaüstünüze getiriyor. 7 yüksek çözünürlüklü duvar kağıdından (wallpaper) oluşan temayı Windows 8, Windows RT tablet ve masaüstlerinde kullanabiliyorsunuz.

kopruler-panoramik-temasi

 

Windows 8 için Köprüler Panoramik Tema İndirin.

2. Şehir manzaraları panoramik teması

Dünyanın en harika ufuk çizgilerinden bazılarının çarpıcı görüntülerini masaüstünüze getirin. Hong Kong, Londra, Vancouver ve Kuala Lumpur, çift monitöre yayılması için tasarlanmış bu ücretsiz Windows 8 ve Windows RT teması ekranınıza tam panoramik görkemiyle yayılacak. Tema şehirlere göre 7 farklı duvar kağıdı içermektedir.

windows-8-panoramik-tema-sehirler

Windows 8 için Şehir manzaraları panoramik temasını indirin.

3. Ormanlar panoramik teması

Çift monitöre yayılması için tasarlanmış bu ücretsiz Windows 8 ve Windows RT panoramik temasıyla ormanın yalnızlık ve huzurunu yaşayın. Hepsi tam panoramik ihtişamıyla sunulan sonbahar ışığında eski kayın ağaçları, çiçek açan orman gülünde taçlanan kızılağaçlar, gürüldeyen bir orman deresi. Tema 8 farklı masaüstü arka planı (wallpaper) ile gelmektedir.

windows-8-panoramik-tema-ormanlar

Windows 8 için Ormanlar panoramik temasını indirin.

4. Gece Karanlığı ve Yıldız Işığı panoramik teması

İki monitöre sorunsuz bir şekilde yayılacak şekilde tasarlanan bu panoramik temada uzak galaksileri, yeşil çimenleri, sarp dağları ve sakin suları sandalyenizi bile terk etmeden keşfedin. Windows 8 veya Windows RT masaüstünüz için heyecan verici bu ücretsiz tema, her nefes kesici geniş açılı görüntüye uyum sağlamak üzere cam rengini de değiştirir. Tema 9 farklı masaüstü arka planı (wallpaper) ile gelmektedir.

windows-8-panoramik-tema-gece

Windows 8 için Gece Karanlığı ve Yıldız Işığı panoramik temasını indirin.

5. Görkemli Dağlar panoramik teması

Dünyanın en muhteşem sıradağlarının görkemli fotoğraflarını, çift monitöre yayılmak için tasarlanmış bu ücretsiz panoramik temayla Windows 8 veya Windows RT masaüstünüze getirin. Tüm bu ihtişamı tek bir adım tırmanmadan elde edin. Tema 12 farklı masaüstü arka planı içermektedir.

windows-8-panoramik-tema-dag

Windows 8 için Görkemli Dağlar panoramik temasını indirin.

comments powered by Disqus