Windows 8 için Metro Uyumlu Dosya Gezgini EaseUS

Masaüstü
Windows 8 için Metro Uyumlu Dosya Gezgini EaseUS

Microsoft, windows 8 işletim sistemini duyurduğunda en çok dikkat çeken özellik Metro arayüzüydü. Windows 8 yeni metro arayüzü yanısıra başlangıç ekranı, windows mağaza (windows store) uygulaması, görev yöneticisi ve dosya gezgini ilk göze çarpan diğer özelliklerin arasında geliyordu.

Windows 8 dosya gezgini (önceki adıyla Windows Gezgini), bilgisayarınızda ve ağınızda bulunan konumlara gözatmanıza ve dosya ve klasörlerle çalışmanıza yardımcı olur. Windows 8 ile gelen birçok özelliğin yanında eksik olan bir özellik ise Windows 8’de metro arayüzüyle uyumlu çalışabilen bir dosya gezgininin bulunmamasıdır.

Windows 8′de Metro arayüzüne sahip bir dosya yöneticisi bulunmuyor. Windows 8 ile gelen ve adı artık dosya gezgini olan dosya yöneticisi ribbon özelliğiyle donatılmış bir windows gezgini görünümü sunuyor. Eğer Windows 8 işletim sisteminiz için Metro arayüzüne sahip bir dosya yöneticisi arayışındaysanız EaseUS FileManager sunduğu özelliklerle Windows 8 üzerinde kullanabileceğiniz bir dosya gezgini olarak yer alıyor.

easeus-dosya-gezgini

EaseUS FileManager ücretsiz bir Windows 8 uygulaması ve Windows 8 metro arayüzü ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Windows 8 üzerinde kolayca klasörlerinizi veya dosyalarınızı organize edebileceğiniz, görüntüleme, kopyalama işlemlerini yapabileceğiniz metro uyumlu EaseUS dosya gezgini, ilk açılışta fotoğraflar, videolar, dökümanlar gibi sık kullanılan dizinleri açıyor. Ayrıca kolay erişim için uygulamanın başlangıç ekranına istediğiniz klasörleri kolay erişim için sabitleyebiliyorsunuz (pin).

Windows 8 için EaseUS File Manager indirin.

comments powered by Disqus