Windows 8 Masaüstü için Animasyonlu, Özelleştirilebilir Duvar Kağıtları

Masaüstü
Windows 8 Masaüstü için Animasyonlu, Özelleştirilebilir Duvar Kağıtları

Masaüstü arka planı olarak kullandığımız duvar kağıtları ister mobil ister masaüstü işletim sistemi olsun dekoratif olarak önem taşırlar. İnternetten bulabileceğiniz çeşitli duvar kağıtları ile masaüstünüze renk katar, özelleştirebilir ve dekoratif bir şekilde görünümünü zenginleştirirsiniz.

Peki masaüstünüzde hiç animasyonlu duvar kağıdı (animated wallpaper) kullandınız mı? Windows 8{.broken_link} masaüstüne özelleştirilebilir şekilde animasyonlu duvar kağıtlarını getiren DeskScapes uygulaması birbirinden güzel animasyonlu duvar kağıtlarından seçimler yapabilir ya da kendi görsellerinizden seçimler yaparak animasyonlu duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

DeskScapes uygulaması sayesinde animasyonlu duvar kağıtları oluşturmak ve kullanmanın yanısıra .dream dosya dosya formatıyla istediğiniz animasyonlu duvar kağıdını ekran koruyucusu olarak atayabiliyorsunuz. Windows 8 için DeskScapes uygulaması 30 gün deneme süresi ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkten indirilebiliyor. Uygulamayı satın almak isterseniz $9.99 gibi bir fiyata tam sürümü satın alabiliyorsunuz.

DeskScapes-windows-8-animasyon

DeskScapes Tanıtım videosu

Windows 8 uygulaması DeskScapes indirin

comments powered by Disqus